لوله فولادی برق
لوله فولادی برق برای سیستم های الکتریکی جهت حفاظت و ارائه مسیر سیم کشی برق استفاده می شوند.
لوله فولادی برق از دو جنس فلز و پلاستیک ساخته می شوند که هم می توانند بسیار مقاوم بوده و هم می توانند قابل انعطاف باشند.
لوله برق می بایست با توجه به استاندارد های موجود در این زمینه تولید و نصب شوند.
لوله فولادی برق از فولاد گالوانیزه ساخته شده که معمولا جزو لوله های مقاوم و سخت می باشندالبته لازم به ذکر است که نوع سبک آنها نیز موجود می باشد.
لوله فولادی برق در ضخامت های مختلف تولید شده که ضخامت لوله فولادی برق با توجه به سایز لوله انتخاب شده به این صورت که بر اساس استاندارد های موجود در زمینه تولید لوله فولادی برق ضخامت برخی از سایز ها نباید از حد استاندارد لوله فولادی برق کمتر باشد که در غیر این صورت کیفیت مورد نظر را دارا نمی باشند.

لوله فولادی برق از ضربه های احتمالی که به سیم و کابل ها وارد می شود محافظت می کند.
لوله فولادی برق بیشتر در مصارف تجاری و صنعتی مورد استفاده است که با طول 3 متری و 6 متری قابل ارائه می باشند.
لوله فولادی برق ممکن است در محیط های مختلف و با توجه به آب و هوای آن محیط ها باعث خوردگی و یا زنگ زدگی شوند که با استفاده از پوشش های مختلف می توان از این پیشامد جلوگیری نمود. در این مورد توصیه می شود برای محیط های اسیدی و یا محیط های مرطوب از لوله هایی که با استفاده از روی پوشیده شده اند که در اصطلاح گالوانیزه گرم شده اند استفاده نمود.
لوله فولادی برق که در کارخانه باکسیران تولید می شوند با کیفیت بالا و در انواع:
1- لوله فولادی برق گالوانیزه سرد
2- لوله فولادی برق گالوانیزه گرم
3- لوله فولادی برق رنگ شده با رنگ الکترواستاتیک در رنگ های مختلف
4- لوله فولادی برق آلومینیوم
5- لوله فولادی برق استیل
می باشند که با دقت بالا و توسط دستگاه های تمام اتوماتیک برش خورده و رزوه میشوند و در بسته بندی مناسب آماده استفاده در پروژه های صنعتی و تجاری می باشند ، که با توجه به استاندارد BSRT/NPT Thread , DIN 2490, BS 4568 تولید می شوند.
شرکت باکسیران یکی از بزرگترین ارائه دهنده های لوله فولادی برق به همراه تمامی اتصالات شامل: زانویی لوله فولادی برق، بوشن لوله فولادی برق، هدبوشینگ لوله فولادی برق، هدبوشینگ آلومینیومی لوله فولادی برق ، هدبوشینگ پلاستیکی لوله فولادی برق ، سرلوله پلاستیکی لوله فولادی برق، تو لوله لوله فولادی برق، تبدیل لوله فولادی برق، درب پوش لوله فولادی برق، براس بوش لوله فولادی برق، لاکنات لوله فولادی برق، کاندولت آلومینیومی 2 اه لوله فولادی برق، کاندولت آلومینیومی 3 راه لوله فولادی برق، در سراسر ایران بوده که با توجه به نیاز مشتریان خود محصولات را با مواد اولیه با کیفیت بالا تولید کرده که عملکرد مناسب و بالایی در مقابل آب و هوا در محیط های مختلف را دارا می باشد.

متریال استفاده شده:
1- فولاد گالوانیزه
2- استیل 304
3- آلومینیوم
4- رنگ الکترواستاتیک

 

 

Search