سینی کابل (Cable Tray)

سینی کابل:

طراحی و تولید سینی کابل

سینی کابل باکس ایران از ورق های برش خورده و طبق استانداردهای BSEN61537 و IEC61537 تولید می شود و همچنین اتصالات سینی کابل بایستی از همان مواد اولیه ای که سینی کابل اصلی ساخته میشود یعنی دقیقا با همان کیفیت وهمان ضخامت تولید شوند.

به جهت جلوگیری ازایجاد خسارت و صدمه به کابل ها و همچنین برای کابل کشی آسان ترسطح داخلی سینی کابل باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد.

اتصالات سینی کابل به وسیله جوشCO2 به یکدیگر متصل میشوند.

سینی کابل تولیدی شرکت باکسیران توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق و منظم پانچ می شود که تغییر در سایز و نحوه پانچ بنا به سفارش مشتری انجام میشود که از دیگر مزایای این روش تولیدی می باشد.

خم کاری کلیه سینی ها و نردبان های کابل در شرکت باکسیران توسط خطوط کاملا اتوماتیک رول فورمینگ انجام می شود که افزایش قابل توجه حجم تولید روزانه و همچنین تولید سینی کابل با طول 6 متر از مهمترین مزایای این روش تولیدی می باشد.

برای سفارش سینی کابل و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت سینی کابل به عرض، ارتفاع، طول و ضخامت توجه کرد چرا که سینی کابل ها باید طوری ساخته شوند که ظرفیت تحمل بار موجود را داشته باشند. برای انتخاب سینی کابل مناسب به کاتالوگ جامع محصولات شرکت باکسیران مراجعه نمائید.

ابعاد و اندازه:

عرض های موجود برای تولید سینی کابل: 5 سانتیمتر الی 100 سانتیمتر

ارتفاع موجود برای تولید سینی کابل: 4 سانتیمتر الی 10 سانتیمتر

طول موجود برای تولید سینی کابل: 2 متر، 3 متر و 6 متر

ضخامت موجود برای تولید سینی کابل: 7/0 میلیمتر الی 3 میلیمتر

البته اندازه های خاص سینی کابل بنا به درخواست مشتریان قابل تولید می باشد.

همچنین اتصال سینی کابل به لوازم جانبی با استفاده از پیچ و مهره مخصوص با ابعاد 25*6 صورت می گیرد.

خم کاری سینی کابل ها در شرکت باکسیران توسط خطوط کاملا اتوماتیک رول فورمینگ انجام می شود که افزایش قابل توجه حجم تولید روزانه و همچنین تولید سینی کابل با طول 6 متر از مهمترین مزایای این روش تولید می باشد.

انواع سینی کابل از نظر پوشش:

سینی کابل گالوانیزه سرد

سینی کابل گالوانیزه گرم

سینی کابل رنگ شده

سینی کابل استیل

سینی کابل آلومینیوم

Search